Где народяться документы во время статуса дозвіл на персоналізацію паспорта надано. Після підтвердження державним підприємством "поліграфічний комбінат "україна" технічної спроможності персоналізації дані буде відправлено до ДЦПД ?
Подавала документы 11.07, персонализация надана 13.07, говорили 7 р.д. может быть день задержки, до сих пор нету ответа, кто то получил паспорт уже у кого персонализация 13.07?
Кому будет интересно, есть такая статья на странице ГУ ДМС України в м. Києві в фейсбуке:
"Шановне товариство, зізнаємось чесно - пропонований пост визрівав довго. Тема гостра і болюча, тому ваша реакція буде очікувано неоднозначною. Дехто звинуватить нас у тенденційності, іншим не сподобається багато слів)
Але приймати чи не приймати наші аргументи – особиста справа кожного. Майданчик Фейсбук - демократичний за визначенням, тому нам, хто працює, як кажуть, «на землі», хочеться іноді висловитись і в такому форматі)
Пригадалося: резонансні суспільні явища в доісторичні (для молоді) 70-80ті роки висвітлювались у спеціальних газетних рубриках з промовистою назвою «На злобу дня». Сьогодні такою «злобою дня» стала ситуація навколо видачі закордонних паспортів. Про неї і поговоримо.
Так от. Лише у Києві щодня сотні людей, ретельно обрахувавши 7 або 20 робочих днів і не отримавши бажаний документ, вимагають від міграційників – особисто, телефоном, електронкою, через соцмережі - негайної відповіді на сакраментальне «Де мій паспорт?»
Відповідь (в межах нашої компетенції) звучить приблизно так: «Підрозділ тоді-то дав дозвіл на друк, документ в роботі, відстежувати хід оформлення можна на сервісі сайту ДМС https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html, інформація оновлюється тричі на добу» - але влаштовує далеко не всіх.
Гнівні тиради, образливі слова, звинувачення «в усіх смертних гріхах» - їх ми останніми тижнями вислуховуємо і читаємо впродовж кожного робочого дня. Не будемо лукавити – це виснажує набагато більше, ніж виконання прямих службових обов’язків. Якщо ж хоча б ненадовго облишити негативні емоції і відкинути штампи на кшталт «всі суцільні хапуги і корупціонери» - маємо шанс подивитись на проблему під іншим кутом зору і спробувати хоча б трохи змінити ставлення до останніх подій.
Зупинимось, з вашого дозволу, на трьох найважливіших тезах, що частково прояснюють ситуацію.
Перше. За два з половиною роки оформлення біометрики (ЗП і ID) міграційна служба Києва мала буквально одиниці випадків перевищення термінів видачі документів. Причини - необхідність додаткових перевірок особи, перефотографування та деякі інші цілком об’єктивні фактори. Наголошуємо: ситуація була стабільною весь час, навіть у «пікові» літні місяці.
А тепер порівняймо: у червні 2016 р. підрозділи Києва прийняли в оформлення 28,3 тисяч заяв на закордонні паспорти, а через рік, у червні 2017 (разом із ЦНАПами) - 55,9 тисяч. У 2 рази більше! Чуємо запитання – а чому належно не підготувались до такого «цунамі»? Відповідаємо: готувалися, оптимізували навантаженість на працівників, дообладнувались спеціальними робочими місцями, запровадили сканування документів для скорочення часу прийому і багато чого іншого. Навіть якщо нас запідозрять у підлабузництві, скажемо відверто – керівництво ДМС доклало до реалізації цих завдань надвеликих зусиль.
Друге. Маємо підстави припустити, що фахівці, прогнозуючи ріст звернень за ЗП внаслідок безвізу, орієнтувалися на СПРАВЖНЮ потребу певної кількості громадян у новому паспорті. Тобто на тих, хто РЕАЛЬНО планує закордонні поїздки з тією чи іншою метою. Але сталося так, що на 100% спрацював «закон натовпу» - один з найцікавіших у соціальній психології))) А ще конкретніше - закон «стяжающей толпы» (перепрошую, адекватного перекладу не знайшлося). Це коли починається неконтрольована ланцюгова реакція у суперництві за певний дефіцитний об’єкт. Якщо спроектувати цей закон на проблему із ЗП, то провідним мотивом багатьох виявиться щось на зразок «Нехай буде. Про всяк випадок. А раптом (?) знадобиться» Усе б нічого, якби через патологічну, скажемо м’яко, цікавість, не потерпали люди, котрим ЗП дійсно потрібен і в найближчий час.
Соціологія – потужна наука і, ймовірно, могла б визначити, який саме відсоток орієнтованих на «раптом знадобиться» спровокував, зокрема, такий шалений попит і непереборне бажання мати те, за чим шикуються черги.
В Україні добре знають один з прикладів дії згаданих законів – масове панічне (без «допомоги» вмілих «чорних PRників» не обійшлося) зняття коштів з рахунків, після чого найпотужніші банки ставали неплатоспроможними. Будь-яке порівняння, як відомо, шкутильгає, але аналогії очевидні.
Третій момент для багатьох, мабуть, найбільш вразливий. Йдеться про заброньовані готелі і придбані квитки. Тут мусимо сказати дві важливі речі. Звичайно, кожен вправі розраховувати на дотримання встановлених термінів, і так було (див. вище). А з іншого боку, є інша норма - з квітня 2017 авіаквитки в Україні можна придбати лише за наявності чинного ЗП (бронювання – за паспортними даними) http://24tv.ua/aviakvitki_v_ukrayini_teper_mozhna_pridbati_tilki_z_pasportom_n806049 Така сама ситуація із закордонними вояжами – жодна легальна агенція або туроператор не укладуть договір з особою без пред’явлення чинного ЗП. Відтак зрозуміло, що попередня оплата, коли паспорт лише в оформленні – це очевидний ризик, який людина повинна цілком усвідомлювати. Навіть у часи, коли затримок не було, наші спеціалісти попереджали про необхідність лишати деякий люфт для можливих накладок. Це, знову-таки, якість фотографії, результати перевірок та інші спеціальні речі.
Вирушаючи у мегаполісі на важливу зустріч, ми автоматично прораховуємо час на дорогу із врахуванням можливих «пробок» і вирушаємо заздалегідь, чи не так?
У Київському метро часто звучить оголошення про убезпечення від шахраїв: «Будьте обачними!» А ми хотіли б звернутися до всіх нас з більш конкретним проханням – будьмо виваженими у своїх діях і рішеннях, враховуймо реалії сьогодення і будьмо толерантними) Психологи радять: якщо у вас неприємності – уявіть собі, як ви будете оцінювати ситуацію, наприклад, через 5 років) Переконані, що через 5 років ми всі будемо жити в чудовій країні з прекрасними можливостями для кожного. А сьогоднішні проблеми викличуть у нас лише легкий смуток – за часом, який минув невідворотно)
Вітаємо всіх з вершиною літа, добра вам і вашим родинам!"
Это немыслимо. Подавался 13.06. в Відділ централізованного оформлення документів №2 на театралке (Киев). До сих пор висит статус Дані відправлено до центру персоналізації 11.07.2017. ! Уже задержка выдачи 8 рабочих дней. Я думал оформлялся с хорошим запасом по времени, вылет 2 августа, и я уже не уверен. Куда звонить-то? Какие телефоны, укажите кто-то. Читаю, что регионы уже начали получать, за 10-11-12.06 и даже 13.06, а что с Киевом??
все привет!
у моизх сестры с мужем была подача 27/06 Николаевская обл, на 20 раб дней с 07/07 висит "Дозвіл на персоналізацію паспорта надано 07.07.2017. Після підтвердження Державним підприємством «Поліграфічний комбінат «Україна» технічної спроможності персоналізації дані буде відправлено до ДЦПД.".
Поліграфічний комбінат на звонки не отвечает, местный паспортный стол вообще не в курсе что и как, говорят "задержки, ждите".
Вылет был запланирован на 01/08. Вчера я позвонила в Николаев ДМСУ мне сказали "ваши паспорта еще не напечатаны, к планируемой дате выдачи (у нас это 26/07) прибавляйте 10-14 дней. Задержки на полигрф.комбинате, они не успевают печатать, много заявок".
Путеву перенесли на 05/09, заплатили штраф за авиабилеты 400 долл за двоих, спасибо что нашла этот форум и вовремя спохватилась и не сгорел весь тур. Вот такая история. Надеюсь за месяц полиграф.комбинат уже справится.
всем удачи! если если есть возможность переносите вылет, чем раньше, тем меньше штраф.
для Vk_07 начальный. Это значит, что вас проверяет МВД по всем соим линиям от отпечатков до запретов. Потом дает разрешение и тогда документы поступают на фабрику, где вам присвоят номер паспорта. Проверка МВД может быть быстрой ,а может затянуться ,как повезет.
Подскажите, сколько дней длится самый первый этап (проверка данных)? А то уже 10 рабочий день только проверка, может, так и должно быть. Сколько у кого было?
Я подавала документы 13.06., с 11.07. был статус "Дані відправлено до центру персоналізації 11.07.2017." Подавали документы в Днепропетровской обл., в районном центре (ребенку). Получают они паспорта только один раз в неделю, по четвергам. Была надежда, что не обновили своевременно статус и получим вчера, но чуда не произошло.
Короче говоря, я написала письмо в типографию и описала ситуацию, что сл. четверг, это последняя дата для получения паспорта без денежных последствий для меня, так как 03.08. (четверг) нужно вылетать рано утром. А изменеия дат вылета по путевки приблизительно 200$ с чел.
Мне сразуже ответили: Для перевірки інформації необхідно вказати ПІП на українській мові, дату, місяць та рік народження.И вчера вечером, после 20:00, изменился статус и документ отправлен.
Так что, попробуйте написать на [email protected]. Надеюсь кому-то помогут ускорить процесс.
dn280668ssv, спасибо! Подавалась 21.06 в Печерском р-не и до сих пор (это ровно месяц) висит проверка данных. Не радует. По ходу тур тоже сорвется в августе.
Подавала 15.06 в Одессе на 20 рабочих дней. Ещё тогда сказали приходить 17.07.
03.07 отправили на Полиграфкомбинат "Украина".
14.07 было дано разрешение на персонализацию.
Сегодня 27ой рабочий день. Приходила 13.07, сказали, задержка на полторы недели. Сегодня решила не идти, так как статус не меняется с прошлой пятницы. Я не покупала билеты, так как без паспорта нельзя их купить и сделать приглашение от родственников, но очень досадно, что отпуск медленно сокращается, а также цены на эти самые билеты к нужной дате растут.
А какая разница, какое число ставить при получении? Это ничего не значит, так как теоретически вы могли просто позже забрать. Так что, к сожалению, этим никому ничего не докажешь.
Кому будет интересно, есть такая статья на странице ГУ ДМС України в м. Києві в фейсбуке:
"Шановне товариство, зізнаємось чесно - пропонований пост визрівав довго. Тема гостра і болюча, тому ваша реакція буде очікувано неоднозначною. Дехто звинуватить нас у тенденційності, іншим не сподобається багато слів)
Але приймати чи не приймати наші аргументи – особиста справа кожного. Майданчик Фейсбук - демократичний за визначенням, тому нам, хто працює, як кажуть, «на землі», хочеться іноді висловитись і в такому форматі)
Пригадалося: резонансні суспільні явища в доісторичні (для молоді) 70-80ті роки висвітлювались у спеціальних газетних рубриках з промовистою назвою «На злобу дня». Сьогодні такою «злобою дня» стала ситуація навколо видачі закордонних паспортів. Про неї і поговоримо.
Просимо взяти до уваги – це НЕ офіційний коментар ситуації (їх повноважно готує Прес-служба ДМС. Останній - https://dmsu.gov.ua/news/dms/cherez-visokij-popit-na-zakordonni-pasporti-mozhlivi-zatrimki-strokiv-vidachi-oformlenix-dokumentiv.html). Індивідуальні звернення/заяви/скарги традиційно розглядаються у передбаченому Законом порядку (див. https://dmsu.gov.ua/diyalnist/zvernennya-gromadyan.html) Тут же ми намагаємось трохи піднятися «над» особистими чи відомчими інтересами і розглянути деякі неочевидні речі.
Так от. Лише у Києві щодня сотні людей, ретельно обрахувавши 7 або 20 робочих днів і не отримавши бажаний документ, вимагають від міграційників – особисто, телефоном, електронкою, через соцмережі - негайної відповіді на сакраментальне «Де мій паспорт?»
Відповідь (в межах нашої компетенції) звучить приблизно так: «Підрозділ тоді-то дав дозвіл на друк, документ в роботі, відстежувати хід оформлення можна на сервісі сайту ДМС https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html, інформація оновлюється тричі на добу» - але влаштовує далеко не всіх.
Гнівні тиради, образливі слова, звинувачення «в усіх смертних гріхах» - їх ми останніми тижнями вислуховуємо і читаємо впродовж кожного робочого дня. Не будемо лукавити – це виснажує набагато більше, ніж виконання прямих службових обов’язків. Якщо ж хоча б ненадовго облишити негативні емоції і відкинути штампи на кшталт «всі суцільні хапуги і корупціонери» - маємо шанс подивитись на проблему під іншим кутом зору і спробувати хоча б трохи змінити ставлення до останніх подій.
Зупинимось, з вашого дозволу, на трьох найважливіших тезах, що частково прояснюють ситуацію.
Перше. За два з половиною роки оформлення біометрики (ЗП і ID) міграційна служба Києва мала буквально одиниці випадків перевищення термінів видачі документів. Причини - необхідність додаткових перевірок особи, перефотографування та деякі інші цілком об’єктивні фактори. Наголошуємо: ситуація була стабільною весь час, навіть у «пікові» літні місяці.
А тепер порівняймо: у червні 2016 р. підрозділи Києва прийняли в оформлення 28,3 тисяч заяв на закордонні паспорти, а через рік, у червні 2017 (разом із ЦНАПами) - 55,9 тисяч. У 2 рази більше! Чуємо запитання – а чому належно не підготувались до такого «цунамі»? Відповідаємо: готувалися, оптимізували навантаженість на працівників, дообладнувались спеціальними робочими місцями, запровадили сканування документів для скорочення часу прийому і багато чого іншого. Навіть якщо нас запідозрять у підлабузництві, скажемо відверто – керівництво ДМС доклало до реалізації цих завдань надвеликих зусиль.
Друге. Маємо підстави припустити, що фахівці, прогнозуючи ріст звернень за ЗП внаслідок безвізу, орієнтувалися на СПРАВЖНЮ потребу певної кількості громадян у новому паспорті. Тобто на тих, хто РЕАЛЬНО планує закордонні поїздки з тією чи іншою метою. Але сталося так, що на 100% спрацював «закон натовпу» - один з найцікавіших у соціальній психології))) А ще конкретніше - закон «стяжающей толпы» (перепрошую, адекватного перекладу не знайшлося). Це коли починається неконтрольована ланцюгова реакція у суперництві за певний дефіцитний об’єкт. Якщо спроектувати цей закон на проблему із ЗП, то провідним мотивом багатьох виявиться щось на зразок «Нехай буде. Про всяк випадок. А раптом (?) знадобиться» Усе б нічого, якби через патологічну, скажемо м’яко, цікавість, не потерпали люди, котрим ЗП дійсно потрібен і в найближчий час.
Соціологія – потужна наука і, ймовірно, могла б визначити, який саме відсоток орієнтованих на «раптом знадобиться» спровокував, зокрема, такий шалений попит і непереборне бажання мати те, за чим шикуються черги.
В Україні добре знають один з прикладів дії згаданих законів – масове панічне (без «допомоги» вмілих «чорних PRників» не обійшлося) зняття коштів з рахунків, після чого найпотужніші банки ставали неплатоспроможними. Будь-яке порівняння, як відомо, шкутильгає, але аналогії очевидні.
Третій момент для багатьох, мабуть, найбільш вразливий. Йдеться про заброньовані готелі і придбані квитки. Тут мусимо сказати дві важливі речі. Звичайно, кожен вправі розраховувати на дотримання встановлених термінів, і так було (див. вище). А з іншого боку, є інша норма - з квітня 2017 авіаквитки в Україні можна придбати лише за наявності чинного ЗП (бронювання – за паспортними даними) http://24tv.ua/aviakvitki_v_ukrayini_teper_mozhna_pridbati_tilki_z_pasportom_n806049 Така сама ситуація із закордонними вояжами – жодна легальна агенція або туроператор не укладуть договір з особою без пред’явлення чинного ЗП. Відтак зрозуміло, що попередня оплата, коли паспорт лише в оформленні – це очевидний ризик, який людина повинна цілком усвідомлювати. Навіть у часи, коли затримок не було, наші спеціалісти попереджали про необхідність лишати деякий люфт для можливих накладок. Це, знову-таки, якість фотографії, результати перевірок та інші спеціальні речі.
Вирушаючи у мегаполісі на важливу зустріч, ми автоматично прораховуємо час на дорогу із врахуванням можливих «пробок» і вирушаємо заздалегідь, чи не так?
У Київському метро часто звучить оголошення про убезпечення від шахраїв: «Будьте обачними!» А ми хотіли б звернутися до всіх нас з більш конкретним проханням – будьмо виваженими у своїх діях і рішеннях, враховуймо реалії сьогодення і будьмо толерантними) Психологи радять: якщо у вас неприємності – уявіть собі, як ви будете оцінювати ситуацію, наприклад, через 5 років) Переконані, що через 5 років ми всі будемо жити в чудовій країні з прекрасними можливостями для кожного. А сьогоднішні проблеми викличуть у нас лише легкий смуток – за часом, який минув невідворотно)
Вітаємо всіх з вершиною літа, добра вам і вашим родинам!"
До сих пор висит статус Дані відправлено до центру персоналізації 11.07.2017. !
Уже задержка выдачи 8 рабочих дней. Я думал оформлялся с хорошим запасом по времени, вылет 2 августа, и я уже не уверен.
Куда звонить-то? Какие телефоны, укажите кто-то.
Читаю, что регионы уже начали получать, за 10-11-12.06 и даже 13.06, а что с Киевом??
у моизх сестры с мужем была подача 27/06 Николаевская обл, на 20 раб дней с 07/07 висит "Дозвіл на персоналізацію паспорта надано 07.07.2017. Після підтвердження Державним підприємством «Поліграфічний комбінат «Україна» технічної спроможності персоналізації дані буде відправлено до ДЦПД.".
Поліграфічний комбінат на звонки не отвечает, местный паспортный стол вообще не в курсе что и как, говорят "задержки, ждите".
Вылет был запланирован на 01/08. Вчера я позвонила в Николаев ДМСУ мне сказали "ваши паспорта еще не напечатаны, к планируемой дате выдачи (у нас это 26/07) прибавляйте 10-14 дней. Задержки на полигрф.комбинате, они не успевают печатать, много заявок".
Путеву перенесли на 05/09, заплатили штраф за авиабилеты 400 долл за двоих, спасибо что нашла этот форум и вовремя спохватилась и не сгорел весь тур. Вот такая история. Надеюсь за месяц полиграф.комбинат уже справится.
всем удачи! если если есть возможность переносите вылет, чем раньше, тем меньше штраф.
для Vk_07 начальный. Это значит, что вас проверяет МВД по всем соим линиям от отпечатков до запретов. Потом дает разрешение и тогда документы поступают на фабрику, где вам присвоят номер паспорта. Проверка МВД может быть быстрой ,а может затянуться ,как повезет.
Статуси паспорта і як вони змінювалися на сайті міграційної служби:
А где подавали документы? Я 19.06 на 23 Августа, 13-а в городском ОВИРе. Та же история. Ходил узнавать, сказали не раньше начала августа получу.
Я подавалась в Харькове на срочный паспорт 7 июля и до сих пор нет вестей. В Плазе сказали, возможно на след неделе будет.
Это немыслимо! Какая же это срочность,если делают месяц! Пропали все планы. Что за страна...
Всем добрый день.
Я подавала документы 13.06., с 11.07. был статус "Дані відправлено до центру персоналізації 11.07.2017." Подавали документы в Днепропетровской обл., в районном центре (ребенку). Получают они паспорта только один раз в неделю, по четвергам. Была надежда, что не обновили своевременно статус и получим вчера, но чуда не произошло.
Короче говоря, я написала письмо в типографию и описала ситуацию, что сл. четверг, это последняя дата для получения паспорта без денежных последствий для меня, так как 03.08. (четверг) нужно вылетать рано утром. А изменеия дат вылета по путевки приблизительно 200$ с чел.
Мне сразуже ответили: Для перевірки інформації необхідно вказати ПІП на українській мові, дату, місяць та рік народження.И вчера вечером, после 20:00, изменился статус и документ отправлен.
Так что, попробуйте написать на [email protected]. Надеюсь кому-то помогут ускорить процесс.
Всем удачи!
Подавала 15.06 в Одессе на 20 рабочих дней. Ещё тогда сказали приходить 17.07.
03.07 отправили на Полиграфкомбинат "Украина".
14.07 было дано разрешение на персонализацию.
Сегодня 27ой рабочий день. Приходила 13.07, сказали, задержка на полторы недели. Сегодня решила не идти, так как статус не меняется с прошлой пятницы. Я не покупала билеты, так как без паспорта нельзя их купить и сделать приглашение от родственников, но очень досадно, что отпуск медленно сокращается, а также цены на эти самые билеты к нужной дате растут.
Забрал паспорт!
Киев.
Подавал 12.06
Дозвіл 22.06
Відправлено на перс. 11.07
Персоналізовано і відправлено 19.07
Получил 21.07
Считайте сами.
P.S. Под подписью в доках ставил сегодняшнее число
Статус на сайте что приехало не поменялся, смс не приходили.
richlight Подавалась 11.07 на срочный паспорт. Отправлен на рерсонализацию 13.07. И с того момента ничего не изменилось