Причиною такого рішення назвали «значні загрози для роботи фестивалю та громадської безпеки» та «потенційну активність найближчими днями».
Але своєї думки щодо стрічки організатори не змінили. Вони вважають, що фільм «заслуговує на місце в програмі фестивалю» та планують показати його, «коли це буде безпечно»
В відео є огляд цього фільму, хто економить час, дивіться за таймлайнами.
Під Покровськом гаряче - росіяни продовжують штурмувати в напрямку міста. Наші бійці намагаються втримати позиції, адже за Покровськом вже Дніпропетровщина. Сповільнювати ворога дуже допомагає “Вампір” - наш український ударний дрон. Він набагато точніший за артилерію, а росіяни так його бояться, що, кажуть, навіть дають відпустки тим, хто такий дрон знищить. Ми побували на позиціях 68 ОЄБр і глянули на нічне полювання “Вампіра” на російських мінометників. Як українська розробка наводить жах на окупантів - у репортажі Надії Сухої.
Слухайте пісню "Час" на стрімінгах: http://li.sten.to/chas Олександр Положинський: "Ще влітку минулого року відомий саундпродюсер Віталій Телезин запропонував мені записати в нього одну зі своїх пісень. На той час в мене не було на думці жодної творчої ідеї, яка би пасувала для цієї пропозиції. Однак в квітні цього року народилася пісня, яка як мені здавалося, мала би Віталію сподобатися. Та була одна проблема — я не був певен, що зможу заспівати приспів так, як би мені хотілося. І головне — я погано собі уявляв, хто би міг так заспівати.
І от якось в інтернеті я натрапив на пісню Тараса Петриненка «Червоний Вітер». Слухаючи її я раптом збагнув, кого маю запросити до співпраці. З паном Тарасом ми знайомі ще з Червоної Рути-97, я його певним чином вважаю одним із хрещених батьків моєї професійної карʼєри, тож сподівався, що пан Тарас не відмовиться від пропозиції разом заспівати.
Але спочатку я озвучив ідею та показав пісню Телезіну. Віталій все одобрив, пан Тарас теж дав свою згоду — як він сказав, з поваги до мене, — і ми взялися до роботи.
Десь в той самий час на дні народження спільного друга я зустрів Віктора Придувалова — культового кліпмейкера. Віктор нарікав, що давненько нічого для мене не знімав, я сказав, що саме працюю над новою піснею, — так зʼявилася ще й домовленість про кліп.
А далі професіонали взялися до справи. Пан Тарас підібрав гарну гармонію під запропонований варіант співу, підлаштував трошки під себе текст і чи не з першого дубля все заспівав, як має бути. Віталій Телезин зробив аранжування, на його студії 211 все це записали і привели до належного стану, а Віктор Придувалов з командою зняв кліп. Ото й усе. Тепер треба тільки дивитися й слухати.
Пісня про важливе. Про сенс життя. Про цінності. Про те, що наша витримка і єдність, наша активність та цілеспрямованість — це те, що наближає нашу перемогу. А ще пісня про людей. Про не дуже хороших, про хороших і про найкращих".
В український прокат виходить документальна стрічка «Озброєні піснею» (англ. Soldiers of Song). Це збірка історій про українських артистів, які після 24 лютого 2022 року розпочали свою боротьбу з росіянами: хто на сцені, а хто на фронті.
Лінія фронту в Україні рухається швидко, і це інколи призводить до того, що з прифронтових міст і сіл не встигають виїхати місцеві жителі: поки вони розмірковують над евакуацією, населені пункти, які ще вчора були тилом, стають лінією фронту. З таких містечок вивозити доводиться не тільки людей. Максим Кука та Антон Бойко – волонтери Animal rescue Kharkiv, єдиної в Україні організації, яка вивозить домашніх улюбленців буквально з-під вогню, з самої передової. Обов'язкова евакуація людей не передбачає перевезення домашніх улюбленців, і українцям із прифронтових територій їх доводиться залишати – наляканих, під вогнем артилерії та дронів. За такими покинутими собаками і кішками і приїжджають герої цього сюжету.
Вони так люблять звинувачувати українців у фактах співпраці з гітлерівським режимом і будують на цьому добру частину своєї пропагандистської кампанії – Шухевич, дивізія «Галичина», озвірілі бандерівці і багато іншого. Але чомусь вперто замовчують, що в роки Другої світової війни не українці, а саме росіяни були найвідданішими та найбільш масовими прихильниками фюрера та його режиму. Виявляється, що замість того, аби воювати за Сталіна, «родіну» і комунізм мільйони, наголошую – мільйони росіян, добровільно переходили на бік Вермахту, змінюючи командирів, стяги, мундири і червоні зірки на німецькі хрести. Про це мовчать пропагандисти та науковці, в архівах ці документи під грифом «секретно», ви точно ніколи не почуєте про них в російських історичних музеях, але цілі два роки лише за триста кілометрІв від Москви, під боком сталінської держави, успішно діяла нацистська, якою керували росіяни, яка мала свої кордони, адміністрацію, поліцію, економіку та навіть газети. Очолював квазіреспубліку затятий противник совєтської влади - Броніслав Камінський, колишній агент НКВД, пізніше - бригаденфюрер СС. Це особливо цікаво зараз, адже нацистське російське утворення існувало поблизу України – в Орловській, Брянській та Курській областях. А крім цього генерал Власов і російська визвольна армія, дивізія «Руссланд» і багато-багато іншого. Сьогодні ми говоримо про феномен російського колабораціонізму і службу на боці Гітлера. Бо якщо копнути глибше, то розумієш, що спершу росіяни тісно співпрацювали з нацистами і допомагали їм, далі переходили на їхній бік, а вже згодом у 45-му Росія не стільки перемогла нацизм, як всиновила його і продовжує плекати їхні методи та ідеї і досі.
«З початку повномасштабної я знищив 12 цілей: літаки, вертольоти, розвідувальні та ударні БПЛА. Це як в казіно. Люди мають ігрову залежність. А в мене залежність від збиття цілі», – стрілець-зенітник Олександр в інтерв’ю Video NV розповів про свій унікальний досвід успішного «полювання» на ворожі повітряні цілі з ПЗРК «Стінгер». Які емоції відчув Олександр після збиття першого літака? Як відзначає кожну свою знищену ціль? І чому вважає, що два збитих «Шахеда» за останній рік – це не круто?
Раніше кікбоксер Фанат бився на ринзі, нині ж завзято вибиває росіян з Харківщини у лавах 13-ї бригади оперативного призначення НГУ "Хартія". Військовий Нацгвардії рік був у бригаді інструктором, але воювати хотілося більше. Фанат перевівся у бойовий підрозділ, і тепер спортивні досягнення неабияк виручають його на фронті. Та про спорт не забуває — у перервах між штурмами Фанат виграє турніри.
Чому спортсмени розуміють штурмовиків?
Скільки у “Хартії” готуються до наступу на певних ділянках?
13 вересня Україна повернула з російського полону 49 полонених, серед яких військові та цивільні. Серед звільнених з полону воїни Збройних Сил України, Національної гвардії, Національної поліції, Державної прикордонної служби, а також цивільні. Зокрема, Леніє Умєрова – дівчина, яку росіяни захопили в заручники, коли вона приїхала піклуватися про хворого батька. Також через два роки полону додому повернулись 15 воїнів тодішнього полку Нацгвардії «Азов». Під час обміну вперше за тривалий час звільнили жінок, яких затримали ще до повномасштабного вторгнення та ті, які зазнали негуманного поводження.
Сьогодні ми вітаємо головну ударну силу Сухопутних військ! Тих, у кого гаряче серце і сильний дух, залізо зовні й залізо всередині! Тих, хто переламує хід бойових дій і доводить, що сила нашого війська нездоланна! Дорогі танкісти, вітаємо вас із професійним святом! Пишаємося вашою мужністю, відвагою і залізним характером. Зичимо перемоги у боях, міцної броні, влучних пострілів, Божого захисту, тепла вашим оселям та любові рідних. Траки – сила!
Поїхали на завдання, потрапили під обстріл, на палаючому танку вибили російську піхоту і повернулися назад – це буденність танкістів 41 окремої механізованої бригади. Командир групи отримав опіки, бо прикривав собою від полум’я боєприпаси. Екіпаж залишився живим.
Місто Куп'янськ на Харківщині українські військові звільнили 10 вересня 2022 року. Проте вже понад два роки росіяни не полишають спроб знову захопити місто. Щодня армія РФ обстрілює Куп'янськ авіабомбами, артилерією і атакує ударними дронами. Люди кажуть, що попри все не хочуть їхати з Куп'янська, бо "вдома і стіни бережуть". Але є і ті, хто виявляє бажання евакуюватися, із цим допомагають волонтери, поліцейські та місцева адміністрація. У цьому відео ми покажемо як виглядає Куп'янськ через два роки після деокупації та чим тут займаються люди, які не виїжджають попри складну ситуацію.
Олександр Зінченко, історик, публіцист, письменник: «Неможливо обманути історію, перти проти течії, проти вітру історії. Нас чекає захопливе видовище – як імперія падає».
підказка від Шушкевича: як українці розвалили імперію зла
Пам‘ятаєте історію хлопця, який сам залишився на Азовсталі? Багато з вас запитували, що трапилося із його товаришем строковиком. У минулому відео, я навмисно про нього не розповідав, бо він потрапив у полон і після зайвої публічності міг отримати дуже великі проблеми. Але тепер він вдома і можна розповісти всю історію. На каналі нове відео, і там буде багато відповідей:
Вересень 2024. Донецька область. Покровський напрямок. Одну з ділянок фронту тут утримує 110-та окрема механізована бригада імені генерал-хорунжого Марка Безручка.
Без банкоматів, лікарні, з однією аптекою, що працює та під постійними обстрілами живуть мешканці Великої Писарівки, які залишаються у селищі. На сьогодні у прикордонній громаді залишається близько 40% від тих, хто мешкав тут до повномасштабної війни.
15.09.2024. Росіяни атакували місто та околиці близько 15 години, один з ударів прийшовся по житловому будинку у Немишлянському. У тяжкому стані у лікарні двоє людей — це жінка та 12-річний хлопчик. Поранені — понад 30 людей.
« — Як песик? — Добре. — Як вдалося через дах перелізти? — Та я ж Карлсон». ДСНС врятували з багатоповерхівки, в яку влучив російський КАБ, чоловіка з його собакою. Олександр під час удару РФ перебував у своїй квартирі на 12 поверсі. Першим до мотузок під час порятунку господар прив'язав собаку, пізніше — евакуювався сам. Коментар Олександра
Північні регіони Сумщини. Ворог активно обстрілює громади Шосткинського району КАБами, застосовує FPV-дрони та інші засоби ураження. У Ямполі лише за останній тиждень більше десятка загиблих та поранених.
У новому випуску «Реальної історії» Акім Галімов відкриває унікальні документи та фото про заснування міста Донецьк, знайдені в архіві Гламорган в Уельсі. Саме звідти, з Великої Британії, походить справжній засновник Донецька – Джон Х'юз. Через це перша історична назва Донецька — Юзівка. Яким було це місто-промисловий гігант, коли його розбудовували європейці, і що з ним сталося після приходу більшовиків? Про це – в новому випуску «Реальної історії».
Продаж награбованого допомагає росії справлятися з економічним тиском санкцій. Таким чином викрадене унаслідок війни допомагає фінансувати цю саму війну. Повідомляється, що більшість викраденого експортували маленькими кораблями або по землі. Загальна вартість вкраденого росіянами зерна може сягати 6,4 млрд дол.
«Красиво нас взяли у полон. На «п’ятірку». Троє російських солдатів зустріли біля своїх позицій бійців, які представились військовими рф. Між ними зав'язалась типова для російської армії побутова розмова. Але на подив трьох окупантів, незнайомцями виявились азовці. Вони представились росіянами і втерлися в довіру до солдатів рф. Хід блискучої операції було записано на камеру бійця 12-ої бригади спеціального призначення «Азов». Попри заяви російської пропаганди, 12-та бригада спеціального призначення «Азов» дотримується міжнародного права щодо військовополонених. Кожен росіянин, який здався, гарантовано збереже собі життя і здоров'я. Вже у полоні російські військовослужбовці надали свідчення про шлях на війну проти України і стан справ в армії рф.
Міжнародний кінофестиваль у Торонто все ж скасував ( показ фільму «росіяни на війні».
Причиною такого рішення назвали «значні загрози для роботи фестивалю та громадської безпеки» та «потенційну активність найближчими днями».
Але своєї думки щодо стрічки організатори не змінили. Вони вважають, що фільм «заслуговує на місце в програмі фестивалю» та планують показати його, «коли це буде безпечно»
В відео є огляд цього фільму, хто економить час, дивіться за таймлайнами.
Під Покровськом гаряче - росіяни продовжують штурмувати в напрямку міста. Наші бійці намагаються втримати позиції, адже за Покровськом вже Дніпропетровщина. Сповільнювати ворога дуже допомагає “Вампір” - наш український ударний дрон. Він набагато точніший за артилерію, а росіяни так його бояться, що, кажуть, навіть дають відпустки тим, хто такий дрон знищить. Ми побували на позиціях 68 ОЄБр і глянули на нічне полювання “Вампіра” на російських мінометників. Як українська розробка наводить жах на окупантів - у репортажі Надії Сухої.
Слухайте пісню "Час" на стрімінгах: http://li.sten.to/chas Олександр Положинський: "Ще влітку минулого року відомий саундпродюсер Віталій Телезин запропонував мені записати в нього одну зі своїх пісень. На той час в мене не було на думці жодної творчої ідеї, яка би пасувала для цієї пропозиції. Однак в квітні цього року народилася пісня, яка як мені здавалося, мала би Віталію сподобатися. Та була одна проблема — я не був певен, що зможу заспівати приспів так, як би мені хотілося. І головне — я погано собі уявляв, хто би міг так заспівати.
І от якось в інтернеті я натрапив на пісню Тараса Петриненка «Червоний Вітер». Слухаючи її я раптом збагнув, кого маю запросити до співпраці. З паном Тарасом ми знайомі ще з Червоної Рути-97, я його певним чином вважаю одним із хрещених батьків моєї професійної карʼєри, тож сподівався, що пан Тарас не відмовиться від пропозиції разом заспівати.
Але спочатку я озвучив ідею та показав пісню Телезіну. Віталій все одобрив, пан Тарас теж дав свою згоду — як він сказав, з поваги до мене, — і ми взялися до роботи.
Десь в той самий час на дні народження спільного друга я зустрів Віктора Придувалова — культового кліпмейкера. Віктор нарікав, що давненько нічого для мене не знімав, я сказав, що саме працюю над новою піснею, — так зʼявилася ще й домовленість про кліп.
А далі професіонали взялися до справи. Пан Тарас підібрав гарну гармонію під запропонований варіант співу, підлаштував трошки під себе текст і чи не з першого дубля все заспівав, як має бути. Віталій Телезин зробив аранжування, на його студії 211 все це записали і привели до належного стану, а Віктор Придувалов з командою зняв кліп. Ото й усе. Тепер треба тільки дивитися й слухати.
Пісня про важливе. Про сенс життя. Про цінності. Про те, що наша витримка і єдність, наша активність та цілеспрямованість — це те, що наближає нашу перемогу. А ще пісня про людей. Про не дуже хороших, про хороших і про найкращих".
В український прокат виходить документальна стрічка «Озброєні піснею» (англ. Soldiers of Song). Це збірка історій про українських артистів, які після 24 лютого 2022 року розпочали свою боротьбу з росіянами: хто на сцені, а хто на фронті.
Раніше кікбоксер Фанат бився на ринзі, нині ж завзято вибиває росіян з Харківщини у лавах 13-ї бригади оперативного призначення НГУ "Хартія". Військовий Нацгвардії рік був у бригаді інструктором, але воювати хотілося більше. Фанат перевівся у бойовий підрозділ, і тепер спортивні досягнення неабияк виручають його на фронті. Та про спорт не забуває — у перервах між штурмами Фанат виграє турніри.
Чому спортсмени розуміють штурмовиків?
Скільки у “Хартії” готуються до наступу на певних ділянках?
Чому штурм — це не лише про штурмовиків?
13 вересня Україна повернула з російського полону 49 полонених, серед яких військові та цивільні. Серед звільнених з полону воїни Збройних Сил України, Національної гвардії, Національної поліції, Державної прикордонної служби, а також цивільні. Зокрема, Леніє Умєрова – дівчина, яку росіяни захопили в заручники, коли вона приїхала піклуватися про хворого батька. Також через два роки полону додому повернулись 15 воїнів тодішнього полку Нацгвардії «Азов». Під час обміну вперше за тривалий час звільнили жінок, яких затримали ще до повномасштабного вторгнення та ті, які зазнали негуманного поводження.
Сьогодні ми вітаємо головну ударну силу Сухопутних військ! Тих, у кого гаряче серце і сильний дух, залізо зовні й залізо всередині! Тих, хто переламує хід бойових дій і доводить, що сила нашого війська нездоланна! Дорогі танкісти, вітаємо вас із професійним святом! Пишаємося вашою мужністю, відвагою і залізним характером. Зичимо перемоги у боях, міцної броні, влучних пострілів, Божого захисту, тепла вашим оселям та любові рідних. Траки – сила!
Поїхали на завдання, потрапили під обстріл, на палаючому танку вибили російську піхоту і повернулися назад – це буденність танкістів 41 окремої механізованої бригади. Командир групи отримав опіки, бо прикривав собою від полум’я боєприпаси. Екіпаж залишився живим.
Місто Куп'янськ на Харківщині українські військові звільнили 10 вересня 2022 року. Проте вже понад два роки росіяни не полишають спроб знову захопити місто. Щодня армія РФ обстрілює Куп'янськ авіабомбами, артилерією і атакує ударними дронами. Люди кажуть, що попри все не хочуть їхати з Куп'янська, бо "вдома і стіни бережуть". Але є і ті, хто виявляє бажання евакуюватися, із цим допомагають волонтери, поліцейські та місцева адміністрація. У цьому відео ми покажемо як виглядає Куп'янськ через два роки після деокупації та чим тут займаються люди, які не виїжджають попри складну ситуацію.
Олександр Зінченко, історик, публіцист, письменник: «Неможливо обманути історію, перти проти течії, проти вітру історії. Нас чекає захопливе видовище – як імперія падає».
підказка від Шушкевича: як українці розвалили імперію зла
якби Чорновіл: кравчучки – чорноволики, і все?
українське суспільство живе міфами?
«аморальна більшість»
Бандера і 84%
Волинська трагедія: як розмінувати минуле?
Польща в ЄС з Бандерою і різнею не пустить?
історична справедливість: це як?
цар – як жива ікона, допоки…
чи вже тріщить голка в яйці?
села без чоловіків: «геноцид бурятів»
путін 2.0 і «айсберг має перевернутись»
зони їхньої крихкості
оптика історика: подібні процеси
захопливе видовище карколомних наслідків у рф
шаг, рух: значення в інших мовах
Вересень 2024. Донецька область. Покровський напрямок. Одну з ділянок фронту тут утримує 110-та окрема механізована бригада імені генерал-хорунжого Марка Безручка.
Без банкоматів, лікарні, з однією аптекою, що працює та під постійними обстрілами живуть мешканці Великої Писарівки, які залишаються у селищі. На сьогодні у прикордонній громаді залишається близько 40% від тих, хто мешкав тут до повномасштабної війни.
15.09.2024. Росіяни атакували місто та околиці близько 15 години, один з ударів прийшовся по житловому будинку у Немишлянському. У тяжкому стані у лікарні двоє людей — це жінка та 12-річний хлопчик. Поранені — понад 30 людей.
« — Як песик? — Добре. — Як вдалося через дах перелізти? — Та я ж Карлсон». ДСНС врятували з багатоповерхівки, в яку влучив російський КАБ, чоловіка з його собакою. Олександр під час удару РФ перебував у своїй квартирі на 12 поверсі. Першим до мотузок під час порятунку господар прив'язав собаку, пізніше — евакуювався сам. Коментар Олександра
Північні регіони Сумщини. Ворог активно обстрілює громади Шосткинського району КАБами, застосовує FPV-дрони та інші засоби ураження. У Ямполі лише за останній тиждень більше десятка загиблих та поранених.
З 2022 року росія продала краденого з окупованих територій України зерна на майже 1 мільярд доларів. Цей "бізнес" має широку мережу клієнтів, до якої входять відповідальні за російське вторгнення фірми, а також компанія, що пов'язана з Революційною гвардією Ірану, кримський бізнесмен Ганага, що через свою компанію Agro-Fregat LLC співпрацює з Сирією та Ізраїлем, а також фірма, яка торгує з ОАЕ.
Продаж награбованого допомагає росії справлятися з економічним тиском санкцій. Таким чином викрадене унаслідок війни допомагає фінансувати цю саму війну. Повідомляється, що більшість викраденого експортували маленькими кораблями або по землі. Загальна вартість вкраденого росіянами зерна може сягати 6,4 млрд дол.
«Красиво нас взяли у полон. На «п’ятірку». Троє російських солдатів зустріли біля своїх позицій бійців, які представились військовими рф. Між ними зав'язалась типова для російської армії побутова розмова. Але на подив трьох окупантів, незнайомцями виявились азовці. Вони представились росіянами і втерлися в довіру до солдатів рф. Хід блискучої операції було записано на камеру бійця 12-ої бригади спеціального призначення «Азов». Попри заяви російської пропаганди, 12-та бригада спеціального призначення «Азов» дотримується міжнародного права щодо військовополонених. Кожен росіянин, який здався, гарантовано збереже собі життя і здоров'я. Вже у полоні російські військовослужбовці надали свідчення про шлях на війну проти України і стан справ в армії рф.